Úvodní stránka / Půjčovna brusek

Půjčovna brusek

Pro zákazníky, kteří nemají vlastní brusku, nebo pro kutily, kteří si chtějí svou dřevěnou podlahu sami zrenovovat půjčujeme brusné stroje. S našimi brusnými stroji pokrejete kompletní technologický postup při broušení dřevěných podlah.

* Takto označené položky jsou povinné

Jméno a příjmení:*
Email:*
Telefon:*
Datum od:*
Počet dní:*
Typ brusky:*
Poznámka:


V naší nabídce brusných strojů k zapůjčení naleznete

Bona Buffer

Rotační bruska Bona Buffer
Universální talířová bruska určená k mezibroušení laku, broušení nových parket a renovaci starých dřevěných podlah. Osvědčila se rovněž pro vyrovnání betonových a cementových podkladů pod dřevěné podlahy. K brusce je možné doobjednat velmi výkonné odsávání s krytem. Novinkou je čtyřkotoučový unašeč Quatro.

Bona Belt

Válcová bruska Bona Belt
Pásová bruska určená k úpravě malých i velkých ploch. Vedle příslovečné hospodárnosti a kvality dosahované optimálním výkonem, stojí též za zmínku časově nenáročná výměna brusného pásu. Agresivita brusného válce a vysoký brusný výkon je dosažen speciálním profilováním tlustého pryžového obložení.

Bona Edge

Okrajová bruska Bona Edge
Ideální bruska na okraje pro broušení všech okrajových oblastí bez přídavných prvků. Tento stroj má integrované pracovní osvětlení, které umožňuje osvětlit plochu v oblastech stěn a rohů místností, takže jsou zaručeny optické předpoklady pro bezpřechodový brus.

Lagler Trio

Tříkotoučová bruska Lagler Trio
LÄGLER TRIO je zvláštní víceúčelová bruska pro prakticky orientovaného uživatele v profesionálním opracovávání a sanaci podlah. Silný motor pro snadný výkon a moderní, lehké materiály pro mobilní použití se spojují v jedinečný koncept se zvýrazněným designem.

Katalog internetových obchodů a služeb internetové obchody Katalog internetových obchodů Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com